Nasze podróże

Na chwilę obecną mieszkamy na stałe w UK. Ostatnia nasza podróż to prawie 5cio miesięczna włóczęga po Azji Południowo-Wschodniej. Odwiedziliśmy Malezję, Tajlandię, Laos, Kambodżę, Wietnam oraz Indonezję.

Nasza pasja podróżowania rozpoczęła się od weekendowych wypadów w Tatry. Mieszkaliśmy wtedy w Krakowie. W 2006 roku postanowiliśmy wyjechać do Anglii, żeby zacząć nowe życie. Dzięki temu zwiedziliśmy sporą część Szkocji, Walii i innych ciekawych zakątków Wielkiej Brytanii. Praca w UK pozwoliła nam na realizację marzeń - podróże w dalekie kraje.


KALENDARIUM:

* Rok 2007 - Mańki jadą pierwszy raz do Tajlandii

* Rok 2008 - Już "prawie w trójkę" na Dominikanie, Dorotka była w 4 miesiącu ciąży z Maksiem

* Rok 2009 - Wyspy Zielonego Przylądka, czyli Cape Verde

* Rok 2010 - Mańki pierwszy raz rzucają wszystko, pozbywają się przysłowiowej lodówki i na prawie pół roku jadą do Azji. Odwiedzają Malezję, Tajlandię, Wietnam, Indonezję (Sumatra)

* Rok 2011 - w podróż dołącza 9 miesięczny Gabryś, Mańki jadą do Malezji, Singapuru oraz Indonezji (Jawa i Bali)

* Rok 2012 / 2013 - Mańki rzucają wszystko po raz drugi, aby spędzić trzy miesiące w Indiach, następnie kilka tygodni w Tajlandii i Malezji

* Rok 2013 / 2014 - Mańki rzucają wszystko po raz trzeci aby przez 5 miesięcy przemierzać Tajlandię, Laos, Kambodżę, Wietnam oraz Indonezję


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz